Prezent dla faceta

Dobre książki dla chłopaka

Nie jest łatwo wybrać książki, które mają wystąpić jako prezenty dla chłopaka na swieta. Można spojrzeć na sugestie, które wysnuwane są przez księgarnie, jak również przez portale internetowe, dzięki czemu będzie można bez problemu wybrać książki, które staną się dobrym prezentem dla różnych mężczyzn.

“Stan Lee. Człowiek-Marvel”

Kto zna Marvela i postaci, jakie tam występują, ten koniecznie powinien chwycić za tą książkę, dzięki której można poznać historię jednego z najlepszych twórców. Bob Batchelor zaprasza do tego, aby poznać człowieka, który jest odpowiedzialny za sukces takich bohaterów, jak Spider-Man, Czarna Pantera, Daredevil, Doktor Strange, Hulk, Fantastyczna Czwórka oraz X-Men i Iron Man. Stan Lee był takim człowiekiem, który samodzielnie stworzył część bohaterów lub też był współautorem ich powstania. Warto więc poznać osobę, która jest za to wszystko odpowiedzialna. Czy Lee od samego początku chciał rysować? Czy może miał coś innego w głowie? Stan Lee pochodzi z rodziny żydowskich imigrantów z Rumunii. Urodził się w Nowym Jorku, gdzie bardzo często zmieniał miejsce zamieszkania. Już od samego początku wykazywał wielki talent do rysowania, ale jego pierwsze zlecenia wcale nie dotyczyły komiksów. Lee dorabiał sobie przy pisaniu…nekrologów i ulotek zachęcających do prenumeraty. Dopiero potem przyszła pierwsza poważna posada w Timely comics, które potem przekształciło się w Marvel Comics. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnoszące się do osoby Stana Lee, to w środku znajdzie wszystkie odpowiedzi.

“Miłośnicy czterech kółek”

Michał “Michu” Jesionowski zaprasza do swojego świata, gdzie bardzo dużo się dzieje – w szczególności, jeżeli chodzi o samochody. “Michu” prowadzi swój kanał na You Tube, gdzie dzieli się ze swoimi widzami wiedzą odnośnie aut. Co należy o nich wiedzieć i jak utrzymać je w dobrej kondycji? Warto się tego dowiedzieć, aby każdy miał pewność, że dany pojazd będzie mu służył przez bardzo długi czas. W tej oto książce również można znaleźć wiele przydatnych wskazówek. Na pewno przydadzą się one wszystkim osobom, które myślą o tym, aby kupić używane auto i to po raz pierwszy. Dzisiaj rynek samochodowy jest pełny oszustów, dlatego należy uważać, aby na taką osobę się nie “nadziać”. Dzięki poradom, jakie Jesionowski zamieszcza w swojej książce, nikt nie będzie obawiał się już wizyt u mechanika – co często jest zmorą dla wszystkich kierowców. Książka na pewno przyda się wszystkim mężczyznom, którzy lubią troszczyć się o swoje pojazdy.

Boże Narodzenie freepik - pl.freepik.com